▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Katolícky kameramanský workshop

V projekte Misiefilmom sme sa rozhodli podeliť sa so skúsenosťami v oblasti výroby audiovizuálnych diel a pomôcť tak ľuďom vo farnostiach a spoločenstvách aby sa na Slovensku mohlo šíriť evanjelium prostredníctvom kvalitných videí.

 

Príď na katolícky kameramanský workshop a staň sa kvalitným tvorcom pre svoje spoločenstvo alebo farnosť

 • Naučíš sa základné postupy nakrúcania používané v profesionálnej kameramanskej praxi a budeš si ich môcť prakticky vyskúšať (práca s kompozíciou, so svetlom, zvukom, viackamerovým záznamom…)

  • Dozvieš sa tipy, triky a rady ako správne nakrúcať  a vyhnúť sa chybám.

  • Získaš informácie ako nakrúcať video tak aby sa dalo dobre strihať a pôsobilo profesionálne.

  • Naučíš sa pri práci s kamerou rozmýšľať, analyzovať predkamerovú realitu a svoje poznatky preniesť do práce s kamerou.

  • Budeš schopný zvládnuť technické ovládanie kamery ako clona, uzávierka, ostrenie, farebná teplota, charakteristiky obrazu pri rôznych ohniskových vzdialenostiach objektívov.

  • Naučíš sa vyberať dôležité momenty z oficiálnych udalostí (prednáška, kázeň, svedectvo, scénka) alebo z ostatných akcií, ktorá sa uskutočnia v tvojej farnosti alebo spoločenstve.

 

Kedy? 1. apríla 2017 (sobota) od 08.30 do 20.30

Kde? Komunitno-pastoračné centrum Jána Pavla II. Švábska 22, Prešov

Cena za kurz 30 eur

Registrácia: misiefilmom@misiefilmom.sk alebo 0948 084 416

Zaregistrovať sa môžeš do 25.3.2017

Ak máš, prines si vlastnú kameru alebo fotoaparát poprípade niečo z vlastnej tvorby.

Workshop bude realizovaný prostredníctvom praktických cvičení, rozboru jednotlivých videí a diskusie.

V projekte Misiefilmom máme dlhoročnú skúsenosti v oblasti výroby audiovizuálnych diel. Vyrobili sme viac ako 800 hodnotných, katolíckych a voľne šíriteľných videí (kázne, katechézy, prednášky, svedectvá, klipy…). Realizujeme rôzne live prenosy – sv. omše pre TV NOE a záznamy z rôznych konferencií a pútí (On je živý, Charizmatická konferencia, púť v Gaboltove…),  Disponujeme technikou pre viackamerový live fullHD prenos a používame profestionálne kamery a fotoaparáty.

 

 

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.