▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

o. James Mariakumar SVD: Duchovné cvičenia

o. James Mariakumar SVD: Duchovné cvičenia

Ponúkame Vám záznam z prednášok otca Jamesa Mariakumara SVD, kňaza, verbistu pochádzajúceho z Indie, ktorý sa venuje vykonávaniu duchovných cvičení a seminárov po celom svete zameraných na mnohé témy, predovšetkým súvisiace s vnútorným uzdravením a oslobodením.

V roku 2015 sa mohli veriaci v Trnave zúčastniť duchovnej obnovy pod jeho vedením. Na tomto CD Vám ponúkame približne 10 hodín nahrávok.

Témy:

 1. Rozdiel medzi pohanskými a kresťanskými postojmi
 2. Okultizmus
 3. New age
 4. Potreba vnútorného uzdravenia
 5. Odpustenie
 6. Manželstvo 1.časť
 7. Manželstvo 2. časť
 8. Rodina
 9. O pokore
 10. Poklad, ktorý mení náš život
 11. Musíme si dať pozor aby…
 12. Kopeme si jamu ak nežijeme s Kristom

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.