▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Obchod

Tento E-shop bol vytvorený iba pre ľudí, ktorí sa rozhodli stať sa videomisionármi, teda sú ochotní deliť sa s hodnotnými videami ďalej.

Keďže sme v projekte Misiefilmom vyrobili už viac ako 400 hodnotných voľne širiteľných, katolíckych videí, rozhodli sme sa vytvoriť z nich jednotlivé DVD a CD, aby mohli slúžiť ako evanjelizačný a formačný nástroj pre vás i ľudí vo vašom okolí.

Tieto DVD si môžete voľne napáliť, kopírovať a šíriť ďalej, pretože ako autori sa zriekame autorských práv.

Cieľom projektu Misiefilmom je evanjelizácia a formácia. Preto všetkým vám videomisionárom dávame na tieto DVD 100% zľavu z ceny výroby, poštovného a balného.

Keďže nie je v našich možnostiach vyrábať a posielať tieto DVD vo veľkých množstvách, môžete si v našom e-shope objednať maximálne 3 x DVD za mesiac.

Zároveň si všetky tieto videá nájdete aj na našej stránke.

Kategórie produktov

Podporte nás

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.