▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Modlitbová podpora

Hlavnou myšlienkou celého projektu Misie Filmom je šíriť evanjelium. Všetky videá sú zamerané na duchovnú formáciu a môžete ich sťahovať, kopírovať a posielať ďalej s čistým svedomím a zadarmo. Film je spôsob, ako priniesť Ježiša Krista tam, kde nemôže prísť človek. Táto evanjelizácia je taktiež spojená s duchovným bojom, preto Vás prosíme, modlite sa za dielo Misie Filmom.

Účinnosť našej služby závisí najmä od Vašich modlitieb. Potrebujeme Vašu duchovnú podporu najmä v čase, keď sa videá natáčajú na rôznych miestach. Zaregistrujte sa do modlitbovej podpory, na základe čoho budete informovaní mailom, kedy budú Vaše modlitby najviac potrebné.

 Svätý Pavol v liste Kolosanom hovorí: „Modlite sa aj za nás, aby Boh otvoril dvere nášmu slovu, aby sme mohli hlásať Kristovo tajomstvo, pre ktoré som aj vo väzení, aby som ho zvestoval tak, ako som povinný hovoriť.“

Preto Vás prosíme, modlite sa za nás, nech Boh otvára dvere šíreniu evanjelia prostredníctvom Misií Filmom, lebo sme povolaní hlásať Kristovo tajomstvo.

Ďakujeme !

Ak sa chceš prihlásiť do modlitbovej podpory, zaregistruj sa tu.