▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Vaše námety

Poznáte niekoho vo Vašom okolí so svedectvom obrátenia, ktorý by mohol ľuďom zmeniť život ? Chystá sa vo vašej farnosti nejaká akcia ? Príde k Vám do farnosti hosť, ktorý bude hovoriť o Bohu ? Viete o organizácii, skupine ľudí, ktorí ovplyvňujú okolie svojím svedectvom života v Kristovi ?

Alebo slúžite v Pánovej vinici ako kňaz, katechéta a potrebujete videá, prednášky, katechézy na témy, ktoré by pomohli Vašej práci ?

Dajte nám o tom vedieť ! Chceme byť Vašou predĺženou rukou a pomôcť Vám šíriť evanjelium, všade tam, kde sa práve nachádzate.

Vaše tipy, námety, nápady a návrhy na to, čo chcete vidieť, môžete posielať na adresu: misiefilmom@misiefilmom.sk.

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.