▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Jozef Maretta – Dávajte si pozor na…

Čo urobí správna mama, keď sú jej deti v nebezpečenstve? Upozorní ich.
„Dostali sme nebeskú Mamu, ktorá vo Fatime nás trikrát chcela upozorniť, pozvať k niečomu.
Prvé z upozornení, ktoré dostali fatimské deti, bolo niečo „pálivé“, niečo „ohnivé“, niečo, od čoho choďte preč, pozor na to!
Druhé tajomstvo bolo: „Pozor na budúcnosť!“
Tretie :“Pozor na to, čo sa deje v Cirkvi!“
Cirkev je, bude a bola prenasledovaná.
Už tu na zemi okolo nás môže byť peklo. Keď chýba vzťah s Bohom.
Diabol človeka nenávidí a závidí mu. Závidí mu, že môže žiť v blízkosti Boha,“ aj to sú slová známeho slovenského exorcistu Jozefa Marettu.
Čo z toho pre nás vyplýva? Vypočujte si pútavú a zaujímavú prednášku otca Marettu, ktorá zaznela počas stretnutia Fatimské posolstvá – znamenia časov, ktoré sa uskutočnilo v Prešove vo februári 2016.

YouTube player

Stiahni audio

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.