▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Jude Antoine: Ako byť otvorený Duchu Svätému v každodennom živote

Pozývame Vás vypočuť si prednášku katolíckeho laického misionára Jude Antoina pochádzajúceho z Malajzie, ktorú mal 1.12.2014 na chválach v Trnave.
Tento zapálený misionár nás veľmi naliehavo vyzýva k tomu, aby sme ako kresťania spolupracovali s Duchom Svätým, ktorý sídli v nás! Duch živého Boha sídli priamo  v našom srdci! My len potrebujeme otvoriť svoje srdce preňho.
Myslíte, že Boh môže zmeniť naše rodiny? Naše mesto? Slovensko? Áno, Boh to môže zmeniť skrze nás, ale najprv potrebuje náš život byť zmenený a premenený! Ak v našom vnútri nebude Duch Svätý, tak sa nič nezmení. Ale ak naše vnútro je premenené , Boh bude konať skrze nás. Všetko to, čo máme, je potrebné dávať a deliť sa s tým. Vtedy sa začnú diať Božie veci!

YouTube player

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.