▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Elias Vella: Už nikdy nebude nič prekliate.

Elias Vella hovorí o význame duchovnej obnovy pre náš život a potrebe života v Duchu Svätom.

YouTube player

Piate pokračovanie zo série prednášok v kontexte charizmatickej obnovy od rímskokatolíckeho kňaza Eliasa Vellu, ktorý hovorí o význame duchovnej obnovy pre náš život a potrebe života v Duchu Svätom. Prednášky kňaza z Malty sa odvíjajú z 22. kapitoly knihy Zjavenia. Hlavnou témou je časť verša, ktorý znie: Už nikdy nebude nič prekliate.

Prekliatie pochádza od diabla tak ako požehnanie pochádza od Boha.

„Bojíte sa diabla ?“, pýta sa Vella a zároveň odpovedá: „Nie, lebo som Boží syn.“ Diabol je ako pes, ktorý síce brechá, ale nehryzie, iba ak vstúpite do jeho teritória. Ak nie sme v jeho teritóriu bojí sa nás, lebo sme dedičmi neba.

Boh nám dal zbrane na to, aby sme proti nemu vedeli bojovať, ale nemáme sa čoho báť lebo víťazstvo nad ním patrí Ježišovi a aj nám. V tejto obohacujúcej prednáške sa dozviete, čo je tou najväčšou zbraňou proti porazenému diablovi.

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.