▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Prednáška o. Marettu- Duchovný Boj: Už je to tu!

S radosťou Vám môžeme oznámiť, že už budúci týždeň Vám prinášame záznam kázne otca Marettu v rámci svätej liturgie na tému Duchovný boj. V ďalšom týždni Vám prinesieme i záznam celej prednášky s touto témou.

Chceme veľmi poďakovať Vám všetkým, ktorí ste nás podporili!

Keďže sme Vám to sľúbili, prednášku sme išli nahrávať napriek tomu, že z potrebných 200 eur sa na realizáciu nahrávky vyzbieralo 45 eur.

Vďaka Božej prozreteľnosti a Vašej štedrosti ste nás priamo na mieste konania prednášky podporili ďalšími 185 eurami, za čo sme Vám i Bohu veľmi vďační!

Veľmi radi preto dodržiavame svoj sľub a už v nasledujúcich dvoch týždňoch sa môžete tešiť na záznamy z kázne a následne i prednášky otca Marettu na tému Duchovný boj.

Ešte raz ďakujeme všetkým, ktorí nahrávanie tejto akcie podporili svojimi modlitbami i svojimi finančnými prostriedkami!

Tím Misie Filmom

 

 

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.