▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Patti Mansfield: Sám Otec ťa miluje!

V spolupráci s Kanceláriou Objav Krista a spoločenstvom Calvary Vám prinášame ďalšiu časť relácie Rozhodnutia, ktoré stoja pred nami. V dnešnej časti sa nám prihovorí Patti Mansfield.
V jej povzbudivom príhovore budeme počuť, že najväčšia jednota s Bohom je zjednotenie sa s Jeho vôľou. To je však pre nás veľmi ťažké, lebo sme zatiaľ plne nepochopili, ako veľmi nás Boh miluje. Jeho láska je tak veľká, že neváhal za nás obetovať svojho Syna. A na druhej strane, ak my milujeme Boha, všetko v našom živote nám slúži na dobré. (Rim 8,28) Teda čokoľvek sa nám stane, aj keď to spočiatku nevyzerá dobre, Boh premení na dobro! Patti nás povzbudzuje k vytvoreniu si vzťahu s nebeským Otcom a úplnému odovzdaniu sa do Jeho vôle. Ponúka i riešenie pre tých, ktorí nemali to šťastie na dobrého a láskavého pozemského otca a tak si ťažko hľadajú cestu i k tomu nebeskému.

YouTube player

 

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.