▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Mário Tomášik: Orezávanie

Orezávanie je téma, ktorá úzko súvisí s témou vyhorenia. Aké kroky je potrebné urobiť ak sa blížite k vyhoreniu ? Čo je múdrosťou pre náš život ? Je dôležité slúžiť veľa a všade alebo tam kde je to potrebné, kde Ťa volá Boh ?

YouTube player

Boh nás učí ako žiť v múdrosti života a ako slúžiť efektívne, čo vedie k hojnosti a plnosti nášho života. Orezávanie je bežná práca záhradníka, ktorý sa stará o svoje stromy, aby prinášali viac ovocia. Boh túži po tom, aby sme prinášali ovocie. Tak prečo je potrebné, aby sme sa nechali orezávať ? Dozviete sa z prednášky Mária Tomášika z konferencie Nové víno.

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.