▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

o. Kodet – Vstup do Jeruzalema /Palmová nedeľa/

Sledujete siedmu časť pôstnej duchovnej obnovy s pátrom Vojtěchom Kodetom z nášho archívu na tému “Vstup do Jeruzalema”. Duchovná obnova vznikla v spolupráci s TV Noe.

💕 Vstúpme OSOBNE do vzťahu s Ježišom

💜 Všetko, čo Ježiš prežil, môžeme prežiť s Ním.
💜 Záleží na nás, ako sa s Ním spojíme.
💜 Sme pozvaní, aby sme mu boli čo najbližšie.

Počas Veľkej Noci nemyslime na seba, ako to prežijeme, ale na NEHO a ako to prežiť s Ním.

❣️ Keď budeme s Ním, tak to premení aj nás ❣️

(porov. o. Kodet)

#misiefilmom #postskodetom #duchovnaobnova #post #postnaduchovnaobnova #kodet #vojtechkodet #postneobdobie #zivotsbohom #kvetnanedela #palmovanedela #vstupdojeruzalema #jeruzalem

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.