▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Ján Buc: Tvoje spoločenstvo môže premieňať svet

Aj tvoje spoločenstvo má nádej premieňať svet! K čomu nás volá Boh, čo ohrozuje naše spoločenstvá a ako sa voči tomu brániť? Rozpráva o.Ján Buc.

YouTube player

Záleží ti na tvojom spoločenstve? Chceš, aby cezeň konal Boh? Boh ťa volá, má pre Teba víziu, ako môžeš aj so svojím spoločenstvom ísť ďalej, pracovať na zmene: vo vzťahoch, rodinách, na Slovensku. Si pripravený odpovedať na volanie, vzdať sa seba a vystúpiť na vyššiu úroveň? Pracovať na Božom diele je ťažké, ohrozujú nás mnohé nebezpečenstvá. Otec Ján Buc Ti poradí, ako sa voči ním brániť a ako zvíťaziť v Božom mene. Boh nás volá k bratskej jednote a spolupráci, len tak máme nádej premieňať svet.

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.