▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Miro Tóth: A čo bude potom?

Pozývame Vás vypočuť si krátku prednášku Mira Tótha na Breakfestivale, ktorý sa konal 29.6.2014 v krásnom prostredí Červeného Kláštora.
Miro Tóth nás pozýva zamyslieť sa nad tým, čo má najväčšiu hodnotu v našom živote. Čo sa stane, ak sa naplnia všetky Tvoje  sny a túžby? Čo bude potom? Čo má naozaj cenu v Tvojom živote? Dom, auto, výhodná hypotéka, alebo osobný vzťah s naším Pánom, Ježišom Kristom? Chceš prekročiť hranicu medzi tým, že niečo o Ježišovi vieš a tým, že Ho osobne poznáš? Vypočuj si toto krátke zamyslenie. 

YouTube player

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.