▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Jude Antoine: Duch Svätý ťa začleňuje do Kristovho tela

Prečo je dôležité byť začlenený v Cirkvi ? Od čoho závisí duchovný rast?Zanietený misionár Jude Antoine hovorí o spoločenstve. 

YouTube player

Viera je svetlo, ktoré si prijal v krste a toto svetlo musíš chrániť. Preto potrebuješ spoločenstvo, ktoré ti pomôže ho ochrániť, aby mohlo horieť ďalej. Ak si sám, môžeš len ťažko budovať svoj duchovný život. Spoločenstvo je ovocím lásky Boha k nám a Ježiš chce, aby si sa stal súčasťou spoločenstva, do ktorého patrí on sám. Jude Antoine, laický misionár z Malajzie, hovorí povzbudzujúce slová a pripomína dôležitosť jednoty spoločenstva Cirkvi.

 

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.