▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Erika Gibello: Ja som Pán, tvoj Boh, nebudeš mať iných bohov…

Evanjelizátorka Erika Gibello na Charizmatickej konferencii v Trnave (2011) hovorí o porušovaní prvého prikázania spôsobmi, ktoré si ani neuvedomujeme alebo, o ktorých sa často nehovorí.

YouTube player

Väčšina ľudí nevie z čoho sa majú kajať. Sú to rôzne okultné praktiky, horoskopy…, čím sa porušuje prvé prikázanie. Ľudia, ktorí páchajú takéto hriechy si myslia, že im nemôžu byť odpustené, preto hľadajú pomoc u ľudí, ktorí sú nesprávni a ich moc nepochádza od Boha, ale od diabla, a takto vznikajú ďalšie prekážky nášho vnútorného uzdravenia a života v plnosti s Kristom v Cirkvi.

Vyštudovaná farmaceutka, Erika Gibello, vysvetľuje, čo je nebezpečné na praktikách pochádzajúcich z hnutia New Age a ako ohrozujú náš život.

Je dôležité poznať a odstrániť prekážky, ktoré bránia Bohu, aby bol na prvom mieste v našom živote a žili sme z moci Ducha Svätého.

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.