▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Erika Gibello: Čo je charizmatická obnova ?

Evanjelizátorka Erika Gibello na Charizmatickej konferencii v Trnave hovorí, ako uverila v Ježiša Krista a o svojom živote s Bohom. Pochádza z Londýna a venuje sa službe oslobodzovania a vnútorného uzdravenia.

 

YouTube player

Hlavná téma XVIII. Charizmatickej konferencie v Trnave pri príležitosti 25. výročia Charizmatickej obnovy na Slovensku sa niesla v duchu verša zo Skutkov apoštolov (16,31): „Ver v Pána Ježiša Krista a budeš spasený ty aj tvoj dom !“

Vysvetľuje, že charizmatická obnova nie je nejaké hnutie v Cirkvi, lebo nebola založená nejakým človekom, ale začala v rovnakom čase na viacerých miestach na svete, lebo Cirkev potrebuje obnovu chariziem.

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.