▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Elias Vella: Uprostred jeho námestia, z oboch strán rieky je strom života…

Necháš sa viesť Bohom ?

YouTube player

Slovo Eliasa Vellu zo série prednášok Charizmatickej konferencie v Trnave, v ktorej je hlavnou myšlienkou 22. kapitola Zjavenia svätého Jána.

Ponorme sa do hĺbky ďalšieho verša, ktorý nám otvára nový pohľad na charizmatickú obnovu na Slovensku.

Ježiš je cesta, je dobrý pastier, je Pánom, pravda, ale je TVOJOU cestou, TVOJÍM pastierom ? Je TVOJOU pravdou, a napokon je Pánom tvojho života ? Kým je Ježiš pre teba ?

Kráčaš pred Ježišom, za ním alebo s ním ? Pravý učeník počúva Pána a koná podľa jeho slova. Ako zistíš, že kráčaš s Ježišom ?

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.