▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Eduard Filo: Kresťan v politike

Vypočujte si záznam z workshopu Eduarda Fila na Campfeste 2013 na tému Kresťan v politike, ktorý Vám prinášame v spolupráci s MPKS.  Ponúka nám zamyslenie nad tým, že politika nie je len vecou pár „vyvolených“ ľudí, ale práve vecou nás všetkých. Je to vec každého z nás.

Vysvetľuje biblické princípy, na ktorých stoja projekty Tvoja vec a Adoptuj si politika a objasňuje, o čom tieto projekty sú. V závere kladie každému z nás otázku: „Čo chceš spraviť Ty, aby sa mohli veci posunúť i v oblasti politiky? Čo chceš spraviť Ty, aby Tvoja rodina mala lepší zajtrajšok?“

YouTube player

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.