▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

A. Záborská, R. Vašečka: Ako presadzovať ochranu ľudského života a dôstojnosti v politike

Dnes Vám predstavujeme novú rubriku Kresťan a politika, kde chceme dať priestor kresťanským politikom vyjadrujúcim svoje názory a postoje k aktuálnym témam.

Ponúkame Vám prvú časť odpovedí kresťanských poslancov Anny Záborskej a Richarda Vašečku na otázky počas workshopu pri príležitosti Národného pochodu za život konaného v septembri 2013 v Košiciach.

Poslanci sa v tejto prvej časti venujú odpovediam na otázky:
Prečo by pravidlá spoločnosti mali byť formované podľa našej viery?
Prečo by mal byť Katechizmus Katolíckej Cirkvi záväzný aj pre neveriacich?

YouTube player

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.