▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

DVD Mária – naša Matka

Ponúkame Vám ďalšie DVD s videami z produkcie Misií Filmom, tentokrát na mariánsku tému. Vypočujte si zaujímavé a pútavé kázne o Márii, ktorá nás neustále sprevádza na našej ceste za Ježišom. Je našou Matkou, je našou Sprievodkyňou, je našou Spolupútničkou. Môžeme sa na jej orodovanie vždy spoľahnúť?

Sledujte videá na tomto DVD:

Still1204_00001Peter Gula: Mária – naša Hviezda!

Still1211_00000

 

 

Juraj Schindler: Mária ako vzor pre novú evanjelizáciu súčasných rodín

kazen Maria On je zivy

 

 

Mária, nauč nás kráčať za Ježišom!

Still0205_00000

 

 

M. Kuffa: Mária mi vždy pomohla!

 

 

Ako bonus Vám ponúkame svedectvo mladej ženy Nely, ktorá v ťažkých chvíľach svojho života zažila dotyk Boha a rozhodla sa odovzdať Mu svoj život…

Still1025_00026Obrátenie z beznádeje k Nádeji

 

 

 

 

Veríme, že toto DVD poteší všetkých mariánskych ctiteľov a povzbudí nás k tomu, aby sme skrze Máriu prichádzali stále bližšie k Ježišovi….

YouTube player

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.