▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

CD mp3 SUPER PONUKA! Prednášky a kázne otca Kuffu

JEDINEČNÁ  PONUKA! VŠETKY PREDNÁŠKY OTCA KUFFU (uverejnené na www.misiefilmom.sk) NA JEDNOM MIESTE!

Nemáte dostatok času sledovať naše videá, ale napriek tomu by ste si radi vypočuli hodnotné rozprávanie?

Prinášame Vám CD mp3 so zvukovým záznamom prednášok a kázní otca Mariána Kuffu, charizmatického kňaza pôsobiaceho v Inštitúte Krista Veľkňaza v Žakovciach. Na tomto CD mp3 nájdete všetky prednášky a kázne, ktoré sme pre Vás doteraz uverejnili na našej stránke.

CD mp3 obsahuje len ZVUKOVÝ záznam, takže si prednášky a kázne otca Kuffu môžete vypočuť napríklad na ceste autom či popri práci. Započúvajte sa do jeho láskavých i prísnych, humorných i vážnych príbehov a zamyslení a nechajte sa nimi osloviť.

Na CD mp3 nájdete zvukový záznam z týchto kázní a prednášok:

Still0205_00000Počúvajme našu Matku

 

Chcete vidieť farizeja? 

vlcsnap-2015-05-29-08h50m42s186

 

 

Boh si s obľubou vyberá najslabších

vlcsnap-2015-11-24-15h22m09s112

 

 

Čo je srdcom Vianoc?

vlcsnap-2015-12-07-12h20m51s419

 

Učme sa od Márie!

vlcsnap-2016-02-23-15h07m19s3

 

Mária mi vždy pomohla!

Veríme, že sa Vám CD mp3 bude páčiť  a slová otca Kuffu Vám prinesú do života mnoho povzbudenia…:-)

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.