▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

DVD Boží plán pre rodinu

DVD Boží plán pre rodinu

Zo všetkých strán dnes počúvame o kríze rodiny. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aký je Boží plán pre rodinu? Čo dnes najviac ohrozuje rodiny?A čo môžeme urobiť,aby rodina zostala rodinou?

Ponúkame Vám DVD, v ktorom sa môžete spolu s prednášajúcimi zamýšľať nad témou rodiny.

V prvej prednáške otec Maretta, gréckokatolícky kňaz, exorcista, otec rodiny rozpráva o tom, čo ohrozuje pokoj v rodine.

V druhej prednáške sa Pavol Stežo zamýšľa nad tým, že veľké veci v našom živote  často začínajú maličkosťami a drobnými skutkami lásky v rodine.

Still1025_00017Jozef Maretta: Boj o rodinu

vlcsnap-2015-06-01-14h41m55s41

Pavol Strežo: Dokážeš objať svojho otca?

Ako bonus Vám na DVD prinášame svedectvo mladej ženy, ktorá zakúsila vo svojom živote lásku Boha Otca a zmenila svoj postoj zo siroty na Božiu dcéru..

vlcsnap-2014-11-05-16h54m58s139Svedectvo: Od siroty k Božej dcére

Veríme, že slová týchto prednášok budú slúžiť na budovanie aj tej Vašej rodiny….

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.