▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Dušan Lukáč: Múdrosť kríža

o. Dušan Lukáč vyzýva k múdrosti kríža a hľadaniu Božích zámerov v našom živote. Povzbudzuje k načúvaniu Božieho Ducha v nás. 

YouTube player

Každý z nás nosí v sebe túžby po naplnení svojho života – túžime, aby naša viera dostala konkrétny účel, aby sme žili svoju identitu. Niekedy chceme pred ľuďmi dobre vyzerať, vidíme sa na rôznych pozíciách, máme potrebu realizovať sa na druhých. Avšak dôležité je prosiť Boha, aby očistil naše postoje, aby naším zámerom nebolo zviditeľňovať sa, ale vidieť Boha, ako zachraňuje ľudí. Lebo Boh nepotrebuje vedieť, čo všetko dokážeme urobiť, ale či urobíme to, čo nám povie.

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.