▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Bohuš Živčák: Srdce apoštola

Pozývame Vás pozrieť si záznam z workshopu Bohuša Živčáka zo spoločenstva Rieka života na tému Srdce apoštola.  Workshop sa uskutočnil na konferencii Apoštol v roku 2015, Bohuš Živčák nám v ňom ponúka zamyslenie nielen nad pápežskou exhortáciou Evangelium Gaudii.
Stretnutie s Kristom – osobným Bohom je niečo, na čo v živote nezabudneme…Takéto stretnutie znamená v našom živote naozajstný obrat – bod, kedy sa všetko zmení. Necháme sa Kristom zachrániť? Dovolíme Mu, aby nás každý deň zachránil a oslobodil od hriechu, smútku a vnútornej izolácie? Ak máš srdce hladné, pokorné a neustále túžiace sa učiť – vtedy máš srdce apoštola.

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.