▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Jude Antoine – Boh Ti odpustil a volá Ťa, tak mu daj šancu

„Boh Ti odpustil. Odpusť aj Ty sám sebe a zakúšaj jeho milosrdenstvo vo svojom živote,“ aj k tomu Ťa pozýva laický misionár Antoine Jude.
Priprav sa aj Ty s nami na pôst, ktorý začína už o pár dní a môže to byť jedinečné obdobie milosti pre Teba i pre Cirkev, kedy môžeme zažiť Božie milosrdenstvo a zakúsiť Boží pokoj vo vlastnom živote.
„Možno zažívaš krízu viery. Možno premýšľaš: Bože, si v tom so mnou? Si stále pri mne? Boh Ťa nikdy neopustí, priateľu, On je stále s Tebou. Aj vo chvíľach bolesti, pochybnosti a strachu, On je stále s Tebou.“ Tak požehnaný čas pôstu 🙂

YouTube player

 

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.