▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Ad de Bruin: Čo znamená byť apoštolom?

Prinášame Vám ďalšiu prednášku z konferencie Apoštol, ktorú v apríli 2014 v Poprade organizovalo Spoločenstvo pri Katolíckej Univerzite.
Prednášajúci, misionár dlhodobo pôsobiaci na Slovensku, Ad de Bruin nás pozýva zamyslieť sa spolu s ním nad tým, čo znamená byť apoštolom.  V pútavej prednáške nám vysvetľuje, že ako apoštoli máme byť vyslancami Krista, ktorí kdekoľvek prídu, všade prinášajú kultúru neba, zákony neba, vytvárajú akoby nebeskú kolóniu. Odhaľuje  a vysvetľuje nám to, čo charakterizuje každého apoštola, napr.zápal a odhodlanie, špecifický dar, vízia,…a ukazuje tiež, akými spôsobmi sa môže prejavovať autorita apoštola.

YouTube player

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.