▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

#7 KTO JE PRE TEBA JEŽIŠ? /Duchovná obnova s P. Kodetom/

Sledujete šiestu časť digitálnej duchovnej obnovy s P. Vojtěchom Kodetom, O.Carm na tému „POĎTE A UVIDÍTE! Jn 1,39“. Duchovná obnova bola natočená v dňoch 6 . – 9. 7. 2023 na Svatém Antonínku.

🤔 KTO MÁ KOHO NÁSLEDOVAŤ? 🤔
⬆️ My Ježiša alebo On nás? ⬇️

Často prosíme Boha, aby urobil to čo chceme my. Ale NÁŠA ZÁCHRANA JE V TOM, keď my prosíme Jeho, aby sme robili to, čo chce On. 

Skúsme sa začať modliť takto:

Čo chceš dnes odo mňa❓
Čo si praješ❓
Mám tam ísť❓
Môžem tam ísť❓
Je Ti to milé❓
Budeš so mnou❓

🙏 Snažme sa meniť svoj spôsob myslenia.

(porov. P. Kodet)

Pozrite si ďalšiu časť duchovnej obnovy s pátrom Kodetom plnú povzbudivých myšlienok.

Majte požehnaný víkend! ❤️

#misiefilmom #vojtechkodet #digitalnaduchovnaobnova #podteauvidite #duchovnaobnova #kodet #zivotsbohom

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.