▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Rastislav Dluhý: Pútnik

Existujú tri skupiny ľudí –  tuláci, turisti a pútnici. Kam patríš TY?

YouTube player

Nestačia Ti suveníry z dovoleniek, chceš viac, než  vidieť Rím a potom už len zomrieť ? Tak počúvaj Boží hlas, ktorý Ťa volá vykročiť na púť. Hlas, ktorý oslovil Abraháma, aby sa vydal na cestu do krajiny, ktorú nepozná. Mojžiša, Božieho proroka, ktorému Boh povedal, aby vyviedol ľud z Egypta, ktorý  poslúchol a jeho cesta bola namáhavá, vzrušujúca, plná zázrakov. Čo by sa stalo, keby výzvu nepočúvli ?

Žiješ relatívne pokojný život, ale stále ti niečo chýba ? Stále hľadáš zmysel života a ešte si sa nerozhodol vykročiť ? Daj smer svojmu bezcieľnemu potulovaniu a priprav sa na púť, ktorá ťa privedie do cieľa, dá radosť a pokoj Tvojmu srdcu. Vedz, že to bude namáhavé, ťažké, ale zažiješ veľa dobrodružstva, zázrakov a predovšetkým, po dlhej púti sa dostaneš do tej najkrajšej destinácie – DOMOV.

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.