▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Tomáš Kriška: V Božom vzťahu

Božie kráľovstvo je kráľovstvo vzťahov, zatiaľ čo kráľovstvo tohto sveta je kráľovstvo vecí. Keď premýšľaš o svojich vzťahoch, sú tvoje vzťahy stále hlbšie a hlbšie alebo naopak čoraz plytšie? Vyhľadávaš pomoc  a radu od iných čoraz častejšie, alebo čím ďalej, tým menej?
Sú isté vzťahy, ktoré sú pre nás kľúčové a veľmi ovplyvňujú náš život. Najlepším príkladom v kľúčových vzťahoch je nám Pán Ježiš.
Keďže život sú vzťahy, vyžadujú si VÁŽNE miesto v diári.  Preto urob rozhodnutie venovať im čas už dnes! S cieľom, aby si toho človeka mohol poznať, aby si sa dal poznať a aby ste si mohli slúžiť.
V spolupráci s MPKS Vás pozývame vypočuť si prednášku z Campfestu 2013, kde Tomáš Kriška rozpráva o kľúčových vzťahoch v našom živote.

YouTube player

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.