▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Terka Gažiová – Medžugorje – Máriina škola lásky, 1.časť

Pozývame Vás pozrieť si rozprávanie Terky Gažiovej o Medžugorí.  Panna Mária v Medžugorií prichádza na zem, aby nám ukázala najväčšiu Lásku – Ježiša. Láska Márie je láska matky. Chce nás priviesť k svojmu Synovi. Našou úlohou je modliť sa za dar lásky ku všetkým ľuďom.
Mária v Medžugorií hovorí: „Keby ste vedeli, ako veľmi Vás milujem, plakali by ste od radosti.“

Panna Mária nás pozýva do svojej školy lásky. Chce nás v nej naučiť päť základných vecí. V tejto prvej časti Terkinho rozprávania si môžete vypočuť prvé dve z nich…

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.