▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Jozef Maretta: Sedembolestná – čo sa od Teba môžeme naučiť?

Pozývame Vás vypočuť si pútavú a hodnotnú prednášku otca Marettu, gréckokatolíckeho kňaza, exorcistu, ktorú predniesol na akcii Hľa, Tvoja Matka 6.9.2014  v Prešove.
Zamyslime sa spolu s otcom Marettom nad bolesťami Panny Márie. Prechádzajme spolu s ním jednotlivé Máriine bolesti, a pri každej sa snažme od Márie niečo naučiť. Ako tieto ťažké situácie prežívala Márie? Ako sa s nimi vyrovnala? Čo nám môže dnes povedať?
Mária, pomôž nám sa viac sa podobať Tebe, viac dôverovať ako Ty, viac milovať ako Ty, mať v akejkoľvek situácii nadovšetko nádej ako Ty!

YouTube player

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.