▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Peter Gula: Panna Mária – naša Hviezda!

Pozývame Vás vypočuť si kázeň kňaza Petra Gulu na svätej omši počas Trnavskej novény 2014. Spolu s kňazom sa zamyslime nad novou evanjelizáciou, ku ktorej nás pozýva aj pápež Benedikt XI. Ako k najväčšej Hviezde, obracajme sa k našej Matke Márii, ktorá nás chce viesť k pravému Svetlu – ku Kristovi.
Objavme nanovo Krista, znovu ho spoznajme, aby Jeho prítomnosť mohla naplniť naše srdcia radosťou! Nebojme sa prežívať plnšie svoj život s Bohom.
Pozrime sa na Máriu, ako ona prežívala všetky chvíle svojho života s Bohom? Ona chce ako Matka pomáhať nám a našim rodinám, aby sme dokázali prechádzať aj púšťou, aby sme obstáli i v ťažkých chvíľach. Mária je Hviezdou novej evanjelizácie.

YouTube player

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.