▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Osem blahoslavenstiev #7 – Blahoslavení tí, čo šíria pokoj /p. Kodet/

BLAHOSLAVENÍ TÍ, ČO ŠÍRIA POKOJ, LEBO ICH BUDÚ VOLAŤ BOŽÍMI SYNMI

Zastavte sa spolu s pátrom Vojtěchom Kodetom a načerpajte silu z evanjelia v ďalšom videu zo série digitálnej duchovnej obnovy na tému „OSEM BLAHOSLAVENSTIEV“, ktorá bola natočená v dňoch 1.- 3. júla 2022 na Sv. Antonínku.

Každý piatok o 18:00 hod. uverejníme nový diel obnovy k jednému blahoslavenstvu.

Nájdite si čas pre seba a nechajte sa inšpirovať evanjeliom!

🎥📣Staň sa aj Ty VIDEOMISIONÁROM, zdieľaj naše videá a šír ich ďalej. Aj takto možno niekomu zmeniš život!

Registruj sa tu ►https://misiefilmom.sk/registracia-videomisionarov/
✉ napíš nám na misiefilmom@misiefilmom.sk ✉
📞 alebo pošli svoje kontaktné údaje na tel. č. 0948 084 416 📞

Ďalšie hodnotné katolícke voľne šíriteľné videá a viac informácií o projekte Misiefilmom nájdete tu ► https://misiefilmom.sk

#8Blahoslavenstiev #PiatkySKodetom #MISIEFILMOM #DigitalnaDuchovnaObnova #VojtechKodet

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.