▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Mário Tomášik: Kto si Ty v Bohu?

Prinášame Vám ďalšiu prednášku z konferencie Big Fish 2014. Prednášajúci Mário Tomášik nás pozýva spolu s ním sa zamyslieť nad tým, kto sme my v Bohu. Prednášku rozdelil na tri časti: 1. Kto vlastne Boh je  2. Kto sme my v Bohu 3. Kto je Boh v nás.
Boh hovorí o sebe, že je Otec, a Ty si Jeho dieťa! Boh je dobrý Otec, je vzor každého otcovstva. Túži po tom, aby sme ho objali, žili s Ním, milovali Ho, aby naše srdce bolo blízko pri Jeho srdci.
Ako sa však Ty cítiš pri Bohu? V akom stave je Tvoje srdce? Tvoje srdce je kľúčové! V každej chvíli je Boh pri Tebe a túži po tom, aby si s ním zdieľal svoj život. To je to najdôležitejšie. Keď naše srdcia -tvoje a Božie- budú prepojené, potom môžeme povedať: „Už nežijem ja, ale vo mne žije Kristus!“

YouTube player

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.