▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Jude Antoine – Učeníctvo ako životný štýl (1.časť)

„Priateľu, Boh ťa miluje, napriek problémom, ktoré vo svojom živote máš. Keď prechádzaš ťažkosťami, nepochybuj o Bohu, ale dôveruj mu, že je práve vtedy s tebou, pretože On je práve hneď vedľa teba, v tých búrkach,“ aj tieto slová povedal laický malajzijský misionár Jude Antoine.

Vypočujte si pútavú prednášku na tému učeníctva ako životného štýlu a dozviete sa aj to, že nič nás nemôže odlúčiť od Božej lásky, žiaden problém, žiadne ťažkosti, žiadna mocnosť, pretože Boh je ten, ktorý nás v našich problémoch nesie.
(natočené 7.12.2015 počas Trnavských chvál v Trnave)

YouTube player

Stiahni audio

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.