▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Jude Antoine: Čo je v živote skutočne dôležité?

Prinášame Vám ďalšiu časť prednášky katolíckeho laického misionára pochádzajúceho z Malajzie – Jude Antoina. Prednáška odznela na konferencii Evanjelista, ktorú organizuje Spoločenstvo pri Katolíckej Univerzite.
V dnešnej prednáške Jude opäť povzbudzuje k viere. Vydáva svedectvo zo svojho vlastného života, hovorí o tom, ako sa Boh stará o jeho každodenný život, o všetky potreby jeho i jeho rodiny.
Kde je náš život, kde je naša viera? Upriamujeme svoju pozornosť  na priority?  Plníme Božiu vôľu vo svojom živote? Stretli sme v našom živote živého Krista? A vytvárame podmienky aj pre iných ľudí, aby stretli živého Krista?

Tieto, i mnohé ďalšie otázky nám Jude v tejto prednáške položí. Máme odvahu hľadať na ne odpovede?

 

YouTube player

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.