▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Ján Buc: Božia vízia v Tvojom živote

Pozývame Vás vypočuť si prednášku otca Jána Buca na konferencii Apoštol v Poprade v roku 2015. Ponúka nám zamyslenie vo viacerých oblastiach života s Bohom.
Zameriava sa na oblasť Božej vízie. Aká je Božia vízia? Si pri Bohu a dovoľuješ Mu, aby Ťa napĺňal Jeho víziou? Ideš potom aj do praxe a žiješ svoje kresťanstvo v hlbokej integrite?
Pápež František  v exhortácii nás pozýva k radosti. Ak žijem s Bohom, každý deň sa vo mne znovuzrodzuje radosť a nádej, ktorú potom môžem prinášať ľuďom tohto sveta. Hovorí i o novej etape evanjelizácie.

Poslednou oblasťou tejto prednášky je dedičstvo. Dostali sme dedičstvo kresťanstva. My ho máme ako kresťania odovzdávať ďalej. Najskôr však musíme žiť to, čo hovoríme, že veríme. 

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.