▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Hľadáme pomocníkov pri rozdávaní DVD

Cieľom projektu Misiefilmom je rozdávať DVD priamo po skončení jednotlivých podujatí, omší, akcií a pútí v čo najväčšom množstve. Ľudia si tak môžu domov odniesť hodnotné, katolícke, voľne šíriteľné videá a podeliť sa s nimi. Tak sa môže aj prostredníctvom týchto DVD šíriť Božie slovo.

Chystáme sa počas roka navštíviť rôzne podujatia ktorých sa zúčastní veľký počet ľudí (napr. púte do Gaboltova, Litmanovej, Klokočova…) a chceli by sme, aby si čo najviac z nich odnieslo domov záznam na DVD,

Napr.:počas svätej omše natočíme kázeň a ihneď po skončení omše sa budeme snažiť túto kázeň nahratú na DVD  rozdať čo najväčšiemu počtu ľudí. 

Kto môže byť pomocník a aká bude jeho práca

Pomocníkom sa môže stať každý ochotný človek. Jeho úlohou bude stáť pri východe a rozdávať tieto DVD ľuďom, ktorí budú mať záujem.

REGISTRÁCIA POMOCNÍKOV

Ak by si sa chcel stať takýmto pomocníkom, napíš nám svoje meno,adresu, mail a telefónne číslo na:

misiefilmom@misiefilmom.sk alebo 0948 084 416

 

Ak budeme natáčať púť, konferenciu, omšu alebo prednášku v tvojom okolí, budeme ťa kontaktovať s prosbou o pomoc. 

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.