▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Hľadáme dobrovoľníkov – kameramanov

Vďaka Bohu môžeme v projekte Misiefilmom používať viackamerovú mobilnú fullHD réžiu a niekoľko kamier a fotoaparátov na natáčanie audiovizuálneho záznamu na DVD priamo na mieste (LIVE PRENOSY)

Cieľom projektu Misiefilmom je natáčať, kopírovať a rozdávať DVD priamo po skončení jednotlivých podujatí, omší, akcií a pútí v čo najväčšom množstve. Ľudia si tak môžu domov odniesť hodnotné, katolícke, voľne šíriteľné videá a podeliť sa s nimi. Tak sa môže aj prostredníctvom týchto DVD šíriť Božie slovo.

Chystáme sa počas roka navštíviť rôzne podujatia ktorých sa zúčastní veľký počet ľudí (napr. púte do Gaboltova, Litmanovej, Klokočova…).

Pre zabezpečenie kvalitného live prenosu na rôznych akciách potrebujeme minimálne štyroch kameramanov a troch technikov. V projekte Misiefilmom sú iba dvaja ľudia a ostatných technikov a kameramanov si vždy musíme hľadať externe.

Každý ochotný kameraman (aj začiatočník) je vítaný

REGISTRÁCIA KAMERAMANOV

Ak si ochotný nám pomáhať a chceš sa zdokonaliť v práci s kamerou a live strihom napíš nám svoje meno,adresu, telefónne číslo a mail na:

misiefilmom@misiefilmom.sk alebo 0948 084 416

 

Ak budeme natáčať púť, konferenciu, omšu alebo prednášku v tvojom okolí, budeme ťa kontaktovať s prosbou o pomoc. 

 

 

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.