▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Hľadáme dobrovoľníkov – kameramanov

Vďaka Bohu môžeme v projekte Misiefilmom používať viackamerovú mobilnú fullHD réžiu a niekoľko kamier a fotoaparátov na natáčanie audiovizuálneho záznamu na DVD priamo na mieste (LIVE PRENOSY)

Cieľom projektu Misiefilmom je natáčať, kopírovať a rozdávať DVD priamo po skončení jednotlivých podujatí, omší, akcií a pútí v čo najväčšom množstve. Ľudia si tak môžu domov odniesť hodnotné, katolícke, voľne šíriteľné videá a podeliť sa s nimi. Tak sa môže aj prostredníctvom týchto DVD šíriť Božie slovo.

Chystáme sa počas roka navštíviť rôzne podujatia ktorých sa zúčastní veľký počet ľudí (napr. púte do Gaboltova, Litmanovej, Klokočova…).

Pre zabezpečenie kvalitného live prenosu na rôznych akciách potrebujeme minimálne štyroch kameramanov a troch technikov. V projekte Misiefilmom sú iba dvaja ľudia a ostatných technikov a kameramanov si vždy musíme hľadať externe.

Každý ochotný kameraman (aj začiatočník) je vítaný

REGISTRÁCIA KAMERAMANOV

Ak si ochotný nám pomáhať a chceš sa zdokonaliť v práci s kamerou a live strihom napíš nám svoje meno,adresu, telefónne číslo a mail na:

misiefilmom@misiefilmom.sk alebo 0948 084 416

 

Ak budeme natáčať púť, konferenciu, omšu alebo prednášku v tvojom okolí, budeme ťa kontaktovať s prosbou o pomoc. 

 

 

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať