▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

DVD Pôstne zamyslenia pre deti

Chcete pomôcť Vašim deťom plnohodnotne prežiť pôstne obdobie?

Ponúkame Vám pôstne zamyslenia určené špeciálne deťom 🙂

Na DVD nájdete  pôstne Dobrôtkine dobrodružstvá – bábka Dobrôtka bude deti sprevádzať celým pôstnym obdobím. Každý týždeň si spolu s ňou pozrieme krátky biblický príbeh inšpirovaný evanjeliom pôstnej nedele, zamyslíme sa nad tým, čo nám Pán Ježiš v daný týždeň hovorí a v závere si spolu s Dobrôtkou vždy niečo pekné vytvoríme….:-)

Still0324_00004

Dobrôtkine dobrodružstvá, 1.časť

Dobrôtkine dobrodružstvá, 2.časť

Dobrôtkine dobrodružstvá, 3.časť

Still0304_00003

 

Dobrôtkine dobrodružstvá, 4.časť

Dobrôtkine dobrodružstvá, 5.časť

vlcsnap-2015-03-11-10h13m47s39

 

Dobrôtkine dobrodružstvá, 6.časť

Dobrôtkine dobrodružstvá, 7.časť

 

Ako bonus Vám ponúkame tiež Detskú krížovú cestu – krátke zamyslenia pri jednotlivých zastaveniach v podaní detí

vlcsnap-2016-01-12-16h28m44s135

 

Detská krížová cesta

 

Veríme, že toto DVD obohatí pohľad Vašich detí na pôstne obdobie a pripraví ich na krásne prežitie veľkonočných sviatkov..

YouTube player

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.