▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Dobrá novina: Príhovor otca biskupa Kimengicha z Kene

Ponúkame Vám video záznam z rozoslania koledníkov Dobrej Noviny, ktoré sa pre Bratislavskú a Trnavskú arcidiecézu konalo 13.decembra  2014 v Šaštíne.
Svätú omšu slávili bratislavský arcibiskup metropolita Mons. Stanislav Zvolenský, trnavský arcibiskup Mons. Ján Orosch a biskup z Kene Dominic Kimengich.(zdroj ttkbs.sk)
V tomto videu Vám ponúkame príhovor otca biskupa z Kene, ktorý sa prihovára koledníkom pri príležitosti  20. výročia Dobrej Noviny a ďakuje im za ich obetavú službu pre afrických kamarátov.

YouTube player

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.