▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Digitálna duchovná obnova 1

Túži Vaše srdce po kvalitnej duchovnej „potrave“, ale podmienky Vášho života Vám nedovolia zúčastniť sa duchovných cvičení či obnov? Máme pre Vás riešenie!

Ponúkame Vám túto jedinečnú duchovnú obnovu, ktorú môžete každý mesiac sledovať v pohodlí Vášho domova a v čase, ktorý Vám vyhovuje.

Každý mesiac pre Vás zaznamenávame prednášku z biblického kurzu Ješua, ktorý je určený pre všetkých, ktorí chcú prostredníctvom svätého Písma viac spoznávať dobrotu Boha. Kurz Vám budeme prinášať postupne v nasledujúcich osemnástich mesiacoch, čím získate kvalitnú nadväzujúcu každomesačnú duchovnú formáciu.

Zároveň sa každý mesiac môžete tešiť na jednu krátku katechézu súvisiacu s aktuálne prežívaným obdobím liturgického roka.

Okrem toho na DVD digitálnej duchovnej obnovy nájdete vždy i ďalšiu zaujímavú prednášku, kázeň či svedectvo.

Digitálna duchovná obnova 1 obsahuje:

jesua 1biblický kurz Ješua – o.Vladimír Šosták: „Ani čiarka, ani bodka v Písme nie je náhoda“

rasto dluhy web

 

 

o.Rastislav Dluhý, CSsR: Na čo ešte čakáš?

vlcsnap-2016-02-29-10h54m43s10

 

 

katechéza o.Maroš Lovič: Miesto pre Teba

vlcsnap-2014-12-11-12h35m47s210

 

 

o.Michal Zamkovský, CSsR: zamyslenie k pôstnemu obdobiu

Still1025_00026

 

 

svedectvo: Obrátenie z beznádeje k Nádeji

 

 

 

 

 

Veríme, že Vás tento projekt digitálnej duchovnej obnovy zaujal a že sa aj prostredníctvom neho priblížite k Otcovi, ktorý je Milosrdenstvo…

YouTube player

 

 

OBJEDNAŤ ZADARMO – klikni TU

 

 

 

 

.

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.