▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

DESATORO PRE DNEŠOK: 10. prikázanie /o. Kuffa/

Sledujete poslednú, dvadsiatu časť digitálnej duchovnej obnovy s o. Mariánom Kuffom a o. Jozefom Marettom na tému „DESATORO PRE DNEŠOK“.

👀 💰 POZERÁM ŽIADOSTIVO NA MAJETOK INÝCH?

Čo to znamená?
✅ Keď si česne nasporím a kúpim auto – to je v poriadku.
❎ Ak nečestne prídem k peniazom a k autu – musím vrátiť.

☝️🙏Pamätajme, že sa nestačí vyspovedať, treba aj vrátiť!

(porov. o. Kuffa)

Požehnaný nedeľný večer, priatelia!

Počas 10 týždňov sme Vám prinášali zamyslenia k jednotlivým príkazom Desatora.
Celú dúchovnú obnovu si môžete pozrieť tu:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLrsOPjz4ZSZKJnQKtit-yX_33UlyXzpWt />
#misiefilmom #desatoroprednesok #duchovnaobnova #mariankuffa #desatoro #digitalnaduchovnaobnova #zivotsbohom #zamyslenie #kuffa

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.