▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

#6 Duchovná obnova s MARINOM RESTREPOM (6/7)

Sledujete šiestu časť 7-dielnej digitálnej duchovnej obnovy s Marinom Restrepom, laickým katolíckym misionárom z Kolumbie, dnes na tému “MILOSRDENSTVO BOHA VOČI DUŠIAM V OČISTCI”.

Ž 93

1 Pán kraľuje, velebou sa zaodel; zaodel sa Pán, udatnosťou sa prepásal. 2 Tak upevnil zemekruh, že sa nezachveje. Pevný je tvoj trón oddávna, ty si od vekov. 3 Pozdvihujú rieky, Pane, pozdvihujú rieky svoj hlas, pozdvihujú rieky svoj hukot. 4 Nad hukot vodných prívalov, nad mohutné morské príboje mocnejší je Pán na výsostiach. 5 Veľmi vierohodné sú tvoje svedectvá; tvojmu domu, Pane, patrí posvätná úcta po všetky časy.

☝️ OČISTEC SKUTOČNE EXISTUJE ☝️

Marino Restrepo dnes pokračuje vo svedectve svojho života o jeho mystickom zážitku s Bohom a anjelom strážnym, ktorý mu ukázal zlých duchov pochádzajúcich z jeho vlastných hriechov a očistec.

V očistci je to veľmi ťažké . Duše v očistci sú prekrásne, pretože už sú napĺňované Láskou, napriek tomu, že boli zavalené bolesťou svedomia. Boh je veľmi milosrdný voči dušiam v očistci.

❗Najväčší problém v očistci je ten, že duše nestihli odpustiť predtým, než zomreli a hriechy nečistoty.

🙏Je dôležité mať všetko vysporiadané už teraz, kým sme na zemi – snažme sa o to každý deň, ktorý nám Boh ešte dáva na tejto zemi! Naše 💖potrebuje byť čisté.

(porov. M. Restrepo)

Požehnaný posledný prázdninový víkend, priatelia!

#misiefilmom #marinorestrepo #duchovnaobnova #digitalnaduchovnaobnova #zivotsbohom #svedectvo

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať