▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

#2 Duchovná obnova s MARINOM RESTREPOM (2/7)

Sledujete druhú časť 7-dielnej digitálnej duchovnej obnovy s Marinom Restrepom, laickým katolíckym misionárom z Kolumbie, dnes na tému “UZDRAVENIE Z HRIECHU”.

2 Pt 2, 4-10

4 Veď Boh neušetril ani anjelov, keď zhrešili, ale zvrhol ich do tmavých priepastí podsvetia a dal ich strážiť až do súdu. 5 Ani starý svet neušetril, ale zachránil Noema, hlásateľa spravodlivosti, ako ôsmeho, keď priviedol potopu na svet bezbožných. 6 Aj mestá Sodomu a Gomoru odsúdil na zánik a obrátil ich na popol, a tak dal príklad, čo čaká bezbožných. 7 Vyslobodil však spravodlivého Lota, ktorého trápil výstredný život nemravníkov. 8 Kým tento spravodlivý býval medzi nimi, trápilo jeho spravodlivú dušu, že musel deň čo deň počuť a vidieť ich nemravné skutky. 9 Pán však vie vytrhnúť nábožných zo skúšky a nespravodlivých ponechať na deň súdu na potrestanie; 10 a to predovšetkým tých, ktorí sa ženú za nečistými žiadosťami tela a pohŕdajú Pánom.

💔❤️‍🩹❤️UZDRAVENIE Z HRIECHU

📍Neodpustenie je nedostatok lásky.
📍Keď je nedostatok lásky, tak je nedostatok Boha.
📍Ak nemáme v srdci Boha, tak nie sme zdraví.
📍Uzdravenie – fyzické, mentálne aj duchovné – prichádza od Boha.

Iba s NÍM môžeme dosiahnuť uzdravenie! 😇

Tieto aj ďalšie hlboké myšlienky odznejú v dnešnej časti digitálnej duchovnej obnovy s Marinom Restrepom. Načerpajte a povzbuďte sa spolu s nami.

🙏 Pokojný a požehnaný víkend, priatelia!

#misiefilmom #marinorestrepo #duchovnaobnova #digitalnaduchovnaobnova #zivotsbohom #uzdravenie

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať