▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

#14 AKO SA PRIPRAVIŤ A PREJSŤ TÚTO DOBU? /Duchovná obnova s o. Marcinom/

Sledujete poslednú časť digitálnej duchovnej obnovy s o. Matúšom Marcinom na tému „NAKONIEC MOJE NEPOŠKVRNENÉ SRDCE ZVÍŤAZÍ“, ktorá bola natočená v dňoch 6. – 8. októbra 2022 vo Velehrade.

💙 PANNA MÁRIA NÁS VOLÁ DO BEZPEČNÉHO ÚTOČIŠŤA JEJ NEPOŠKVRNENÉHO SRDCA

a v ňom nás chce viesť ku veľkej svätosti.

To, k čomu nás Panna Mária pozýva a vedie je DUCHOVNÁ PRÍPRAVA, nie materiálna príprava.
Ona je tým prostriedkom – sami sa nemôžeme zachrániť!

🤲Odovzdajme sa dobrovoľne pod ochranu našej Nebeskej Matky!

Aj tieto slová odznejú z úst o. Matúša Marcina v poslednej časti digitálnej duchovnej obnovy, pozývame Vás ju sledovať spolu s nami.

Veríme, že z tejto duchovnej obnovy si odnášate mnoho požehnania i povzbudenia pre aktívny život s Bohom. 😇

🎥📣Staň sa aj Ty VIDEOMISIONÁROM, zdieľaj naše videá a šír ich ďalej, pretože aj takto môžeš niekomu ZMENIŤ ŽIVOT!

Registruj sa tu ►https://misiefilmom.sk/registracia-videomisionarov/
✉ napíš nám na misiefilmom@misiefilmom.sk ✉
📞 alebo pošli svoje kontaktné údaje na tel. č. 0948 084 416 📞

Ďalšie hodnotné katolícke voľne šíriteľné videá a viac informácií o projekte Misiefilmom nájdeš tu ► https://misiefilmom.sk

#MISIEFILMOM #duchovnaobnova #matusmarcin #apokalypsa #akosapripravit #boziemilosrdenstvo #uzdravenie #digitalnaduchovnaobnova #poslednadoba

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.