▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

#12 MODLITBA ZA OSLOBODENIE A UZDRAVENIE /Duchovná obnova s o. Marcinom/

Sledujete dvanástu časť digitálnej duchovnej obnovy s o. Matúšom Marcinom na tému „NAKONIEC MOJE NEPOŠKVRNENÉ SRDCE ZVÍŤAZÍ“, ktorá bola natočená v dňoch 6. – 8. októbra 2022 vo Velehrade.

🙏 SPOJME SA V MODLITBE ZA OSLOBODENIE A UZDRAVENIE 💔🩹❤️

nás a našich detí, ktorú v rámci digitálnej duchovnej obnovy vedie bývalý exorcista o. Matúš Marcin.

„… Zošli svojho Svätého Ducha a naplň naše duše, našu myseľ i srdce našich detí i nás samotných, aby sme Ťa mohli spoznávať, milovať, rozumieť Ti, klaňať sa Ti v pravde a v radosti. Zahrň nás všetkých svojou nekonečnou láskou, zapáľ nás svojim milosrdenstvom, nech táto Tvoja láska prežiari náš život, každý okamih, nech pretvorí v ňom všetko, čo je slabé, čo je hriešne, čo je neisté, čo je zranené. Nech to pretvorí na všetko čo je sväté a Tebou požehnané.

Zasväcujeme sa Tvojmu Božskému Srdcu skrze ruky Panny Márie. Zasväcujeme životy našich detí od počatia po smrť, všetky ich talenty, schopnosti, vlastnosti duševné i telesné, všetko čím sú a čím budú. Nech celý ich život slúži na Tvoju slávu a uskutočňuje sa v ňom Tvoj svätý plán spásy. Daruj našim deťom milosť, aby sa nikdy neodklonili od Tvojho svätého zákona, od Tvojej milosrdnej lásky a veď ich svojim Svätým Duchom k pravej múdrosti, pravde, láske a radosti. Nepoškvrnené srdce Panny Márie, zasväcujeme Ti naše detí…“.

Celú modlitbu nájdete vo videu.

Každú nedeľu a štvrtok o 19:00 hod. uverejníme nový diel duchovného príhovoru.

🎥📣Staň sa aj Ty VIDEOMISIONÁROM, zdieľaj naše videá a šír ich ďalej, pretože aj takto môžeš niekomu ZMENIŤ ŽIVOT!

Registruj sa tu ►https://misiefilmom.sk/registracia-videomisionarov/
✉ napíš nám na misiefilmom@misiefilmom.sk ✉
📞 alebo pošli svoje kontaktné údaje na tel. č. 0948 084 416 📞

Ďalšie hodnotné katolícke voľne šíriteľné videá a viac informácií o projekte Misiefilmom nájdeš tu ► https://misiefilmom.sk

#MISIEFILMOM #duchovnaobnova #matusmarcin #modlitba #uzdravenie #oslobodenie #zivotsbohom #marcin #digitalnaduchovnaobnova

Zaujalo vás toto video? Šírte ho ďalej.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
Twitter

Podporte nás

Mohlo by vás zaujímať

*Týmto udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v informačnom systéme občianskeho združenia Formácia, ktoré zastrešuje projekt MISIE FILMOM v nasledovnom rozsahu: meno a priezvisko, mesto, e-mail a telefónneho číslo za účelom organizácie 1. celoslovenskej duchovnej obnovy pre videomisionárov. Ak súhlasím s odberom noviniek, tak zároveň udeľujem súhlas so zasielaním newsletterov, smsiek, noviniek a informácií súvisiacich s činnosťou a podporou projektu Misie filmom. Zároveň potvrdzujem, že môj súhlas bol daný slobodne, konkrétne, informovane a jednoznačne. Tento súhlas  vydávam na dobu neurčitú a kedykoľvek ho môžem písomne odvolať na e-mailovej adrese misiefilmom@misiefilmom.sk. Formácia, o.z. vyhlasuje, že spracúva Vaše osobné údaje v zmysle GDPR a v súlade so Zákonom č. 18/2018 o  ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe  takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.