▶️ Chcete mať prehľad o našich najnovších videách? Prihláste sa na odber nášho youtube kanála.

Podporte nás alebo konkrétny dokument, ktorý pre vás pripravujeme

Cieľom projektu MISIE FILMOM je vyrábať hodnotné videá, ktoré si  ktokoľvek môže z našej webovej stránky stiahnuť a ďalej ich voľne rozširovať  (napaľovať, rozdávať, premietať,…).

To, koľko a akých videí natočíme, záleží len od Vás. Buďte našim spolupracovníkom!

 

 

Náš projekt je úplne závislý od dobrovoľných finančných prostriedkov od darcov. Nestojí za nami žiadny investor ani spoločnosť, ktorá by nás financovala. Preto ak chcete podporiť fungovanie projektu môžete tak urobiť zaslaním ľubovoľnej čiastky pomocou bankového prevodu: Bankový účet: 3232802858/0200, po novom: SK 32 0200 0000 0032 3280 2858

ALEBO

pošlite prázdnu SMS na číslo 8877 v tvare DVD(MEDZERA) a vaše kontaktné údaje. Cena SMS je 7 EUR s DPH. Ako poďakovanie vám na vašu adresu zašleme DVD plné hodnotných, voľne šíriteľných videí z našej produkcie.

ĎAKUJEME !

 

 

PODPORTE KONKRÉTNY DOKUMENT

 

V tejto sekcii Vám ponúkame  možnosť byť spoluúčastníkmi konkrétnych natáčaní .  Ako?

Nižšie Vám predstavujeme viacero projektov, ktoré by sme chceli zrealizovať. Pozývame Vás, aby ste si vybrali  konkrétny projekt, ktorého výrobu chcete podporiť.  Keď nazbierame dostatok finančných prostriedkov na jeho realizáciu, natočíme ho a dáme k dispozícii Vám i všetkým na našej stránke.

Audiomisie

Projekt Misie Filmom sa chce rozvíjať a prinášať Vám stále viac!

Od roku januára 2015 by sme pre Vás chceli spustiť okrem videomisií aj projekt AUDIOMISIE.

V rámci projektu AudioMisie Vám chceme dať možnosť stiahnuť si len zvukový záznam z videí uverejnených na stránke, aby ste si ich mohli  vypočuť napr. pri cestovaní, v aute, pri domácich prácach, na záhrade a pod.

Veríme, že sa tento projekt stretne u Vás s pozitívnym ohlasom, keďže viacerí z Vás nás kontaktovali, že by takúto formu misií privítali…

Ak je aj pre Vás tento projekt zaujímavý, prosíme Vás o jeho podporu!

POTREBNÁ SUMA: 2000 Eur

Ak ste sa rozhodli podporiť tento projekt, nezabudnite do správy pre prijímateľa uviesť heslo: AUDIOMISIE.

Ďakujeme!

 

 

Spoznajte tajomstvá ikon – dokument

v_ivan_pacalay_ikona_krista_pantokratora_1169738321

Úlohu tohto dokumentu bude naučiť ľudí čítať IKONY a tým odhaliť ich tajomstvo. V dokumente budú použité rozhovory  s  popredným osobnosťami svetovej aj slovenskej ikonografie v katolíckej Cirkvi  (kardinál  Špidlík, arcibiskup Babjak,  redemptorista o.Kamil,.. ).

Už 4 roky zbierame filmový materiál o ikonách, realizujeme  rozhovory, natáčame chrámy, obrazy. Teraz už stojíme pred poslednou fázou výroby,  a tou je  strih a grafické úpravy.

V závere dokumentu chceme prečítať niekoľko najznámejších ikon.  K tomu je potrebná špeciálna grafika, ktorá je však veľmi finančne náročná.

Aby tento dokument mohol uzrieť svetlo sveta a slúžiť všetkým, potrebujeme aj Vašu finančnú pomoc.

Pozrite si zatiaľ krátku ukážku z dokumentu o Ikonách, ktorý pripravujeme:

YouTube player

 

POTREBNÁ SUMA:  1500 Eur

 

Ak  ste sa rozhodli podporiť výrobu práve tohto dokumentu, nezabudnite, prosím, do správy pre prijímateľa napísať  poznámku – IKONY.

Tu si môžete vybrať spôsob podpory –  CHCEM PODPORIŤ VÝROBU TOHTO DOKUMENTU

ĎAKUJEME!